METEM MÜJDESİ VEREN HABİBE ÖÇAL: TÜRKOĞLU FEN LİSESİNİ TAKİPTEYİZ

399

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Türkoğlu ilçesine Türkoğlu Mesleki Teknik Eğitim Merkezi (METEM) binasının yapımı müjdesini vererek, Türkoğlu Fen Lisesinin onayı için takipte olduklarını açıkladı. 

Habibe Öçal yaptığı açıklamada: ” Kahramanmaraş’ımız için yeni müjdelerimiz var! MEB ile uzun zamandır devam eden görüşmelerimizin çok şükür sonuna geldik. İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz, Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal ve Ak Partili Milletvekili arkadaşlarım Ahmet Özdemir İmran Kılıç Celalettin Güvenç Mehmet Cihat Sezal ‘ın destekleriyle yürüttüğümüz okul yatırımlarımızın onayını aldık.
Öncelikli olarak; 24 Derslikli okul binası, 2 adet Atölye, 1 adet spor salonu olan Türkoğlu Mesleki Teknik Eğitim Merkezi (METEM), Yıkım kararı alınmış olan Onikişubat Kahramanmaraş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (32 Derslikli okul binası, 3 adet Atölye), Elbistan Öğretmen Evi (100 Yataklı) projelerinin yapımına başlayacağız..

Devam eden süreçte, Türkoğlu Fen Lisesinin onayını almak üzere takipte olacağız. Ülkemize, milletimize özellikle sevgili gençlerimize hayırlı ve uğurlu olsun inşallah” ifadelerine yer verdi. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.