TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİ SPOR KULÜBÜNDEN KINAMA

310

Türkoğlu Gençlerbirliği Spor Kulübü, U14 müsabakasında rakip takımın yöneticisinin saldırısı ve davranışları nedeniyle kınama mesajı yayınladı.

Kulübün sosyal medya sayfalarındam yapılan açıklamada; “25.06.2022 tarihinde oynanan Türkoğlu Gençlerbirliği Spor – Büyük Sır Spor U-14 müsabakasında Büyük Sır Spor Kulübü başkanı İsmail Avanoğlunun yaptığı davranışları, takımımızın hocasına yaptığı saldırıyı esefle kınıyoruz.

Maç öncesi kaçak oyuncu oynatma teşebbüsünde bulunan Büyük Sır Spor yöneticisi hakem odasında lisans kontrolü yaparken, o esnada içeri girerek lisans kontrolüne izin vermemiş, hocamızın elinden esame listesini ve lisansları alarak, saha komseri ile takımımızın hocasını hakem odasına kitlemiş ve sahada ki kendi oyuncularında soyunma odasına alarak kaçak oynatma teşebbüsünde bulunduğu oyuncuları değişikliğe gitmiştir. Kendi suçunu bastırmak içinde kapının açılmasıyla hocamıza saldırı girişiminde bulunmuştur.Bu gelişen olay sonucunda bu tür seviyesiz ve fütursuzca yapılan saldırıyı gerçekleştiren Büyük Sır Spor Kulübü başkanı İsmail Avanoğlunu şiddetle kınıyoruz.

Bizim sorunumuz maçı kazanmak veya kaybetmek değildir. Küçük yaştaki çocuklar sahtekarlığa alıştırılıyor.Artık birilerinin buna dur demesi gerek. Amatör ruh ile yapılan bir mücadelede sahtekarlığa alıştırılıyorlar. Bunu yapanların futbol ile ilişkilerinin kesilmesi lazım ve spor camiasının bu tarz kişileri kendi içinde barındırmayarak dışlaması gerekir.” ifadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://www.redhubvideos.net tikhub.pro