TÜRKOĞLU’NDA ŞEHİT ANNESİNİN İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ

749

Başkan Okumuş; Şehit Annesinin Oğlumu Ziyarete Gideceğim Talebini yerine getirdi.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinin Belediye Başkanı Osman Okumuş, anneler günü münasebetiyle 15 Temmuz Şehidi Niyazi ERGÜVEN’in ailesini evinde ziyaret ederek Şehit annesi Saadet ERGÜVEN’in Anneler Gününü kutladı.

Sokağa çıkma kısıtlaması ve 65 yaş üstü olmalarından Korono virüsü salgını dolayısıyla şehitliğe oğlunun mezarına gidemediğini dile getiren anne Saadet Ergüven’in isteğini, Belediye Başkanı Osman Okumuş yerine getirerek, Belediye ekipleri tarafından aileyi şehitliğe gönderdi.

Belediye Başkanı Osman Okumuş’a ve belediye ekiplerine teşekkür eden anne Sadet Ergüven Konuşmasında; Bugün anneler günü, herkesin anneler gününü kutluyorum. Tüm Annelere hayırlı ömürler versin, annesi olmayanlara da cennette cemalini göstersin. Tüm Şehit annelerimizin de ellerinden öperim, hayırlı ömürler versin herkese. Ülkemizin de mücadele ettiği bu kötü hastalıktan bizleri, milletimizi de korusun Allah’ım. Yavrularımızı da Peygamberimize komşu eylesin Allah’ım, Siz Belediyemizden de Allah’ım razı olsun diyerek dua etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.