AK PARTİLİ VEKİL HABİBE ÖÇAL’IN TÜRKOĞLU MESAİSİ YOĞUN GEÇTİ

370

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, baba ocağı Türkoğlu ilçesinde temaslarda bulunurken yoğun mesaisi dikkat çekti.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Türkoğlu’na gelen Kahramanmaraş AK Parti Milletvekili Habibe ÖÇAL ilk olarak  Türkoğlu Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Meral ŞİRİKÇİ ve İlker BARAK, İl Kadın Kolları Başkanı Gül ÇİTİL OKUR, AK Parti İlçe Başkanı Feyzettin OKUMUŞ ve beraberindeki heyet ile birlikte İlçe Kaymakam Vekili Vali Yardımcımız Sn. Mahmut HERSANLIOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Kaymakamlık ziyareti sonrasında Habibe ÖÇAL ve beraberindeki heyet Türkoğlu Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ’u makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, İlçemizde devam eden, çalışmalar hakkında Milletvekilimize bilgiler vererek, fikir alışverişinde bulundular.

Kahramanmaraş AK Parti Milletvekili Habibe ÖÇAL daha sonra Türkoğlu Belediye Başkanı Osman OKUMUŞ, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Meral ŞİRİKÇİ ve İlker BARAK, İl Kadın Kolları Başkanı Gül ÇİTİL OKUR ile birlikte AK Parti ilçe Başkanlığına seçilen Feyzettin OKUMUŞ’u İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Süheyla ÖZAKTÜRK’ü ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Ramazan ORÇAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe ÖÇAL, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman OKUMUŞ ve beraberindeki heyet ile Türkoğlu İlçe Emniyet Müdürü Bilal ERDEM’ i makamında ziyaret ettiler.

Milletvekili Habibe ÖÇAL, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman OKUMUŞ ve beraberindeki heyet ile birlikte Türkoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem AYDOĞAN’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette; İlçemizde ki gençlere verilen eğitim standartlarını yükseltmek için yapılması gerekenler görüşülerek, İlçemizde ve mahallelerimizde bulunan okulların genel durumu hakkında bilgi aldılar.

Kahramanmaraş AK Parti Milletvekilimiz Sn.Habibe ÖÇAL, Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman OKUMUŞ, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürü Mutlu KAYA ve beraberindeki heyet ile birlikte Hatay’da Astsubay olarak görevini sürdüren ve evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat eden hemşehrimiz Murat ASLAN’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.