YENİDEN REFAH PARTİSİ TÜRKOĞLU’NDA YENİDEN YAPILANIYOR

404

14 Mayıs Seçimlerinde Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde yüzde ona yakın oy alan Yeniden Refah Partisi, yerel seçimler öncesi ilçede yeniden yapılanma için çalışmalara başladı.

Oluşturulan yeni yönetim kurulu ile ikinci toplantısı yapan Yendien Refah Partisi Türkoğlu İlçe Başkanı Celalettin Kaplan yaptığı açıklamada; ” Merhum Necmettin Erbakan hocamızın görüşleri doğrultusunda yaklaşık beş yıldır siyaset sahnesinde yer alan Yeniden Refah Partisi katıldığı ilk seçim olan 14 Mayıs Milletvekili seçimlerinde Türkiye genelinde ve Türkoğlu ilçemizde vatandaşlarımızın teveccühü ile öngördüğümüz şekilde beklentilerin üzerinde oy alarak Mecliste vatandaşlarımızı temsil etmeye başladı.

Vatandaşlarımızın teveccühlerini karşılıksız bırakmamak için yerel seçimler öncesinde Dr. Fatih Erbakan önderliğinde ve İl Başkanımız Muhammed Aydoğar koordinasyonu ile ilçemizde parti yönetimimizi yeni katılan arkadaşlarla güçlendirerek çalışmalarımızı hızlandırdık. Yeni yönetimimizle yaptığımız ikinci toplantıda yok haritamız üzerine önemli konularda istişarelerde bulunduk. Katılan arkadaşlarımıza şükralarımı sunuyorum.

Ülke ve ilçe menfaatine katkı sunmak isteyen, memleket meselesi olarak gördüğümüz siyasi çalışmalarımızda özelde bizlere genel anlamda İlçemize ve ülkemize hayırlı ve faydalı çalışmalar yapmak isteyen tüm hemşehrilerimizi partimizde ve yanımızda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Bu bağlamda tüm hemşehrilerimizi partimize katılmaya ve üye olmaya davet ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi.

Vatandaşlarla iletişime önem veren Yeniden Refah Partisi Türkoğlu İlçe Başkanlığı sosyal medya hesaplarını takip edebilir, ayrıntılı bilgi almak isteyenler ise +90 546 687 36 94 numaralı telefondan direkt olarak İlçe Başkanı Celalettin Kaplan ile görüşülebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://www.redhubvideos.net tikhub.pro