KAHRAMANMARAŞSPOR FARKLI MAĞLUP OLDU

240

2. Lig Beyaz Grupta 24. haftanın maçında Kahramanmaraşspor, Uşak 1 Eylül stadında Uşak Spor’a 3-0 mağlup oldu.

Kahramanmaraşspor Teknik Sorumlusu Sinan Yücer, Murat Hocaoğlu, Emin Altunay, İsmet Kavuştu, Kadir Kaan Özdemir,3 Mert Ilıman, Erdem Koçal Hakan Demirci, Doğanay Kılıç,. Salim İyik, Talha Mayhoş, İbrahim Koca ilk 11’i ile maça başladı.

Maça ev sahibi ekip etkili başladı. Bir topu direkten dönen Uşakspor, 15.dakikada Mehmet Bektaş’ın ile 1-0 öne geçti. 28.dakikada Mehmet Gürkan Öztürk Uşakspor’u 2-0 öne geçiren golü kaydetti. Yediği goller sonrasında ataklarının hızlandıran temsilcimizin 34.dakikada topu direkten döndü. Karşılaşmada ilk yarı ev sahibi ekibin 2-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın 2.yarısında farkı azatmak isteyen Kahramanmaraşspor Teknik Sorumlusu Sinan Yücer, cezası biten golcüsü 54.dakikada Burak Göksel ile bir golcüsü Yakup Ramazan Zorlu’nu oyuna aldı. Gelişen ataklardan sonuç bulamayan temsilcimiz 77.dakika ilk golün sahibi Mehmet Bektaş’ın golüne engel olamadı ve karşılaşma ev sahibi Uşakspor’un 3-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Bu sonuçla 27 puanda kalan Kırmızı Beyazlılar, 11.sırada yer alırken, Puanını 40 yapan ev sahibi Uşakspor ise 5.sıraya yükseldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.