TÜRKOĞLU’NUN GENÇLER’İNDEN ASKER SELAMLI GALİBİYET

264

Kahramanmaraş Adem Şahan 1. Amatör Lig A Grubu’nda Türkoğlu Gençlerbirliğispor ile Anadolu Gençlikspor arasında oynanan maç, Türkoğlu Gençlerbirliğispor’un galibiyetiyle sonuçlandı.

Kahramanmaraş Adem Şahan 1. Amatör Lig A Grubu’nda 2023-2024 sezonunun 5. haftasında Türkoğlu Gençlerbirliğispor ile Anadolu Gençlikspor karşı karşıya geldi.

Maç, 14 Ocak 2024 Pazar günü Büyükşehir Belediye futbol sahasında gerçekleşti ve Tayyip Ağzıtatlı’nın hakemliğinde oynandı. Ağzıtatlı’nın yardımcılıklarını Ramazan Yüce ve Emir Muhittin Üçgöz üstlendi.

İlk düdükle birlikte başlayan mücadelede her iki takım da üstünlük sağlamak için büyük çaba sarf etti, ancak ilk yarıda gol sesi çıkmadı.

İkinci yarıda ise Türkoğlu Gençlerbirliğispor, 55. dakikada Muhammet Gökkaya’nın attığı golle öne geçti. 

Bu gol, maçın kırılma anı oldu ve Türkoğlu Gençlerbirliğispor’u 1-0 öne taşıdı. Anadolu Gençlikspor, beraberlik için ataklarını sıklaştırsa da, Türkoğlu Gençlerbirliğispor skoru koruyarak  galip geldi.

Maçın son düdüğüyle birlikte Türkoğlu Gençlerbirliğispor, sahadan 1-0 galip ayrılarak puanını 7’ye yükseltti ve ligde 4. sıraya yükseldi. Öte yandan Anadolu Gençlikspor, 3 puanda kalarak haftayı 6. sırada tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

http://www.redhubvideos.net tikhub.pro