AK PARTİ TÜRKOĞLU İLÇE KONGRESİ YAPILDI

313

AK Parti Türkoğlu 7. Olağan İlçe kongresi büyük bir katılımla yapıldı.

Türkoğlu ilçesi 23 Nisan Parkı’nda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri doğrultusunda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen kongrede, tek listeyle gidilen seçimlerde Feyzettin Okumuş Türkoğlu ilçe Başkanlığı seçildi.

Kongreye ,AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Cihat Sezal ve İmran Kılıç, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ve teşkilat üyelerinin yanı sıra MHP Türkoğlu İlçe Başkanı Cevdet Kuybu, CHP Türkoğlu İlçe Başkanı Fidan Coşgan Akkaya ile vatandaşlar katıldı.

Türkoğlu önceki dönem İlçe Başkanı Veli Ünlü yaptığı konuşmada bu güne kadar hizmet etmmekten gurur duyduğunu dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Göngör’de yaptığı konuşmada “ biz bir siyasi partinin değil biz bir davanın mensuplarıyız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ise konuşmasında “derdimiz hep birlikte ülkeyi daha ileriye götürmektir” dedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Cihat Sezal ise partinin milletin içinden gelmiş bir parti olduğunu belirtti.

Türkoğlu İlçe Başkanı görevine Feyzettin Okumuş “geleceğimizi için hep birlikte çalışacağız” dedi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.