TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINDAN BAYRAM MESAJI VE ANLAMLI ZİYARET

353

 

Türkoğlu Ülkü Ocakları Başkanı Abdulkadir YILMAZ pandemi sürecinde yaptıkları vefakar çalışmalara destek vermek amacıyla başta sağlık çalışanları olmak üzere Kaymakamlık, Belediye ve kolluk kuvvetlerine moral ziyaretinde bulundu.

Türkoğlu Ülkü Ocakları Başkanı Abdulkadir YILMAZ ve Ocak yönetimi Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediye Başkanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı ,ilçe emniyet müdürlüğü ve Türkoğlu Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesini ziyaret etti.
Temsili bayramlaşma programı yaparak moral ve destek vermek amacıyla bayramlarını kutladı.

Başkan YILMAZ ziyaretlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada;
Covid -19 pandemi sürecinde Kaymakamlık ve Belediye çalışanlarımızın özverili mücadelelerinde bir nebze olsun moral desteği sağlamak ve manevi iklimi yaşatmak için bu ziyarette bulunduklarını beyan etti.
Ayrıca Jandarma ve emniyet teşkilatımız halkımızın huzur ve güveni için gece gündüz demeden üç yüz atmış beş gün yirmi dört saat görev başındadır. Sağlık çalışanlarımız da halkımızın sağlığı için aynı şekilde kesintisiz olarak hizmet veriyorlar.
Bizde Türkoğlu Ülkü Ocakları olarak bu pandemi sürecinde insan hayatının vazgeçilmezi olan bu unsurların devamında çok onemli görev alan kurumlarımıza
moral ve motivasyon ziyaretinde bulunarak bu süreçteki öz verili fedakar çalışmalarından dolayı halkımız adına hem teşekkürlerimizi sunduk hem de Ramazan Bayramlarını tebrik ettik.


Ziyaret ettiğimiz kurumlar Türkoğlu Belediyesi ,kaymakamlık, Emniyet, Jandarma ve Hastane çalışanları da bu anlamlı ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri dile getirerek Ülkü Ocaklarına teşekkür ettiler.

Başkan YILMAZ” içinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde mübarek Ramazan Bayramına ulaşmanın buruk sevincini yaşıyoruz. Yüce Rabbimden temennimiz sonraki bayramlara covid -19 virüsünden kurtulmuş bir şekilde tüm sevdiklerimizle kucaklaşarak bayramlaşmayı nasip etsin bu temenni ve dileklerimizle tüm islam aleminin ve Türk soydaşlarımızın Ramazan Bayramını kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. ” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.